Jump to content

Recommended Posts

Polski legalny bukmacher internetowy 

Fortuna jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej działającej na podstawie zezwolenia Ministra Finansów. Od 2010 roku akcje firmy notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych. Fortuna prowadzi swoją działalność również w Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Fortuna podobnie jak STS mocno promuje polski sport. Od kilku lat jest głównym sponsorem Legii Warszawa. Jest również sponsorem tytularnym rozgrywek 1 ligi piłkarskiej w naszym kraju. Od 2018 roku Fortuna jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji w skokach narciarskich.

Punkty stacjonarne

Fortuna posiada sieć prawie 600 punktów przyjmowania zakładów na terenie całej Polski.

Oferta

Zakłady bukmacherskie można zawierać poprzez stronę internetową: www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów. Oferta zawiera zakłady na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych jak i politycznych. Dostępne do obstawiania są wirtualne rozgrywki jak i również zakłady Live. Przy wybranych zdarzeniach istnieje możliwość oglądanie transmisji live. Fortuna posiada w swojej ofercie opcję Early Cash-Out czyli możliwość zamknięcia kuponu AKO przed rozstrzygnięciem wszystkich wydarzeń z kuponu.

Obsługa klienta

Jeśli masz jakiś  problem zawsze możesz skorzystać z czatu z konsultantem albo formularza kontaktowego. LiveChat jest czynny codziennie w godz 8-23. W dziale pomocy można znaleźć tutoriale wyjaśniające jak prawidłowo zawrzeć swój pierwszy zakład albo przygotować zakład maxikombi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...