Jump to content

Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie

Forums

 1. Liga Europejska

  Liga Europy, międzynarodowy klubowy turniej piłki nożnej, organizowany przez Unię Europejskich Federacji Piłkarskich, w którym biorą udział zespoły zajmujące czołowe lokaty w narodowych rozgrywkach najwyższego szczebla, jest to drugi poziom europejskich rozgrywek dla najlepszych klubów. Piszemy tutaj wszystko co związane z ligą europejską.

  20
  posts
 2. Liga Mistrzów

  Liga Mistrzów, międzynarodowe, europejskie, klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 1992. Przeznaczone dla czołowych męskich drużyn piłkarskich. Są to najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie. Dołącz z nami do dyskusji na temat Ligi Mistrzów. 

  12
  posts
 3. Towarzyskie/Międzynarodowe

  Miejsce w którym piszemy  o wszelkiego rodzaju meczach towarzyskich, analizy drużyn w meczach towarzyskich, eliminacjach do turniejów, oraz innych imprezach międzynarodowych.

  27
  posts
 4. Polska

  Nasze krajowe piłkarskie rozgrywki. Analizujemy i typujemy Ekstraklasę, spotkania Pucharu Polski oraz niższe ligi na naszym krajowym podwórku.

  43
  posts
 5. Niemcy

  Miejsce na dyskusje o rozgrywkach w Niemczech. Znajdziesz tu informacje, analizy, typy bukmacherskie związane z Bundesligą oraz niższych lig niemieckich czy meczach pucharowych. 

  21
  posts
 6. Wielka Brytania

  Analizy, typy, informacje z brytyjskich boisk. Rozmawiamy tutaj o rozgrywkach w Anglii, Szkocji oraz Walii. Miejsce znajdą tu również fani niższych lig rozgrywanych w UK.

  18
  posts
 7. Hiszpania

  Hiszpańska piłka nożna i jedna z najmocniejszych lig świata La Liga. W tym dziale typujemy również niższe ligi hiszpańskie. Możesz tutaj poznać opinie i dyskutować na różne mecze hiszpańskich lig.

  28
  posts
 8. Francja

  Zawsze mocna francuska liga, rozmawiamy tutaj o wszystkich ligach francuskich, pucharze francji, i wszystkich wydarzeniach związanych z piłką francuską. Wyraź swoją opinię i czytaj co sądzą inni o szansach poszczególnych drużyn.

  19
  posts
 9. Włochy

  Rozmowy o włoskiej Serie A oraz niższych ligach włoskich i krajowym pucharze. Analizy, typowania, wymiana poglądów pomiędzy fanami włoskiej piłki nożnej.

  20
  posts
 10. Ligi Latynoskie / Copa Libertadores

  Magiczne rozgrywki piłkarskie na latynoskich boiskach. Typowanie, analiza, wymiana spostrzeżeń na temat poszczególnych potyczek. Copa Libertadores przyciąga uwagę całego świata, warto śledzić co dzieje się w tej części piłkarskiego świata.

  12
  posts
 11. Pozostałe Ligi

  W tym temacie dyskutujemy o innych mniej popularnych ligach z całego świata, które zawierają ciekawe mecze i warte są uwagi. Typujemy, analizujemy, dzielimy się swoimi przemyśleniami.

  14
  posts
×
×
 • Create New...